Cevizden elma ve şeftaliye, kavun ve karpuzdan domates, biber ve patlıcana kadar çeşitli tarla bitkilerinde uzmanlaştık. Bu geniş yelpazeli uzmanlığımız sayesinde, çiftçilerimize ve topluluklarımıza tarımın en iyi uygulamalarını öğrenme ve uygulama fırsatı sunuyoruz.


Bursa Karacabey'in  Küçük Karaağaç köyünde kurulan Temel Tarım, çiftçilerimizin bilgiye, toprağın berekete açılan kapısıdır. Ziraat Mühendisi olan kurucumuz Burak Temel önderliğinde, tarımsal danışmanlık sektöründe saygın bir konuma sahip olduk. Temel Tarım olarak, tarımın kalbine olan tutkumuz ve çiftçilerimizin emeklerine olan saygımızla, sürdürülebilir tarım uygulamalarına öncülük ediyoruz.


Burak Temel


Uludağ Üniversitesi Ziraat Fakültesi'nden mezun olan Ziraat Mühendisi Burak Temel, her çiftçinin toprağının potansiyelini en üst düzeye çıkarmasına yardımcı olurken, doğanın dengesini de koruma taahhüdünü sürdüren Temel Tarım'ın kurucusudur.

Temel Tarım, bilinçli çiftçilik, bereketli toprak ve sürdürülebilir bir tarım vizyonu ile geleceğe yön vermektedir. Burak Temel'in tarımsal bilgisi ve deneyimi, çiftçilerimizin ve topluluklarımızın doğanın dilini çözerek, tarımın sınırlarını genişletmesine ve doğayla uyumlu, bilgi ve deneyime dayalı tarım pratiğiyle bereketi toprağa geri vermesine yardımcı olmaktadır. Burak Temel ve Temel Tarım ekibi olarak, çiftçilerimizin ve doğanın sesiyiz, tarımın geleceğiyiz."